У рекреаційних зонах Львова чистять озера

СуспільствоОрися Шиян, 12 листопада 20155691

У двох рекреаційних зонах Львова проводять масштабні роботи з впорядкування озер. Зокрема, зараз очищають Левандівське озеро та водойми на території парку «Піскові озера».

За інформацією начальника управління екології Львівської міської ради Андрія Галушки, ремонт водойм передбачає очищення дна від мулу, засипання його піском та проведення дезінфекції, відновлення бортових стінок, а також очищення берегів від сміття, інформує прес-служба ЛМР.

Для впорядкування озер використовують спеціальні насоси, які забезпечують збереження екосистеми водойм – риби та водоростей. Один насос розмиває мул на дні озера, другий відкачує воду, залишаючи при цьому необхідний для життя риб рівень водного середовища.

Основні роботи на обох рекреаційних зонах вже виконано, зараз у озерах відкачують мул. Роботи у парку «Піскові озера» завершать за тиждень. Натомість, у Левандівському парку очищення водойми триватиме до кінця листопада.

Крім цього, у планах управління екології впорядкувати озера у парку «Погулянка», на території Снопківського парку. Там потребують відновлення відразу 4 водойми: слід очистити береги та воду від очерету, водоростей та сміття і відкачати мул.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук