У ресторанах Львова з кожного клієнта збиратимуть по гривні для армії

Головні Новини за 20 серпняВолодимир Рихліцький, 20 серпня 2014, 13:39 746 3

У середу,  20 серпня, у Львові стартує благодійна акція зі збору пожертв на підтримку української армії «Гривня для армії». До участі в акції уже зголосилися близько 10 закладів харчування.

Як розповів під час прес-конференції президент Львівського Туристичного Альянсу Олег Засадний, у кожному чеку буде окрема графа. Відвідувачі можуть добровільно перерахувати одну гривню.

«Ми розуміємо, що один ресторан упродовж місяця може збирати від 2 до 10 тис. грн. Якщо до акції підключиться близько 100 ресторанів, то це дасть можливість фундації допомогти великій кількості людей», – зазначив Засадний.

Він уточнив, що кошти надходитимуть на окремий рахунок та не оподатковуватимуться. Це дасть змогу контролювати витрати і надходження.

На думку Засадного, гривня - це та сума, яку має можливість перерахувати кожен відвідувач закладів готельно-ресторанного типу. 

Розподілятиме зібрані кошти Фундація Духовного Відродження УГКЦ. Як зазначив керівник організації о. Тарас Милян, кошти витрачатимуть на медичне забезпечення військових, психологічний та духовний супровід, реабілітацію бійців та допомогу родинам учасників АТО.

Зазначимо, що Львівський Туристичний Альянс уже має досвід збору коштів у закладах харчування. Два роки тому стартувала акція «Гривня для Львова». Кошти витрачали на промоцію мста. За аналогічною схемою Альянс збирав кошти для допомоги учасникам Майдану. 

Додамо, що в рамках акції «Гривня для Львова» вдалося зібрати близько 110 тис. грн. Але тоді до акції долучилося лише чотири заклади. Щодо збору коштів для допомоги армії, то вже підписані договори із дев’ятьма закладами. Організатори закликають інших рестораторів доєднуватися.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук