У Росії комуністи голодують проти розміщення бази НАТО

СвітНаталія Зубрицька, 8 квітня 201277911
У Росії комуністи голодують проти розміщення бази НАТО
фото tsn.ua
Ілюстрація

В Ульяновску представники КПРФ проводять голодування на знак протесту проти розташування в аеропорту «Східний» транспортного перевалочного пункту НАТО.

Один з учасників акції - Рафаїл Лукманов - повідомив, що протестувальники розгорнули наметовий табір поблизу аеропорту. «Нас 16 чоловік. У нас 4 житлових намети і одна агітаційна. Є питна вода», - пояснив Лукманов.

Він вважає, що «натовці нікуди просто так не приходять, тому запевнення влади про те, що пункт буде чисто транспортним, - викликають великі сумніви». «Крім того, будь-який військовий іншої держави не підпадає під російську юрисдикцію, з ним навіть нічого зробити не можна, якщо він у нас зробить якесь правопорушення. Є серйозні побоювання з екології, адже транспортний вузол – це десятки тисяч злетів і посадок практично над містом», - підкреслив Лукманов.

Як повідомлялося, МЗС РФ і НАТО ведуть переговори про створення на базі міжнародного аеропорту «Ульяновск-Східний» мультимодального логістичного пункту для перекидання вантажів альянсу з Афганістану до Західної Європи. У МЗС і Міноборони РФ заявили, що це буде саме перевалочний пункт, а не військова база НАТО.

Ця новина викликала в Ульяновську великий суспільний резонанс і стала предметом бурхливого обговорення в ЗМІ та інтернеті. Відразу після появи інформації про створення пункту НАТО на стінах будинків житлового масиву «Нове місто» неподалік від аеропорту з'явилися численні антинатовські гасла, зроблені чорною фарбою. По всій Росії проходять акції протесту проти планів з розгортання поруч з містом транспортного мультимодального пункту НАТО.

Тим часом 6 квітня губернатор Ульяновської області Сергій Морозов виступив зі спеціальним роз'ясненням з приводу так званої «бази НАТО». За його словами, в Ульяновську не буде військової бази і взагалі будь-яких військових об'єктів НАТО. Йдеться лише про пункт транзиту вантажів не військового призначення, які будуть перевозитися літаками російських компаній.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 11

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук