У Росії мають намір прирівняти символіку УПА з нацистською

СвітVolodymyr Balyta, 16 березня 201414007
Держдума РФ - нижня палата російського парламенту

Віце-спікер Держдуми Росії, заступник секретаря Генеральної ради «Єдиної Росії» Сергій Железняк має намір на початку наступного тижня внести на розгляд палати законопроект, який прирівнює "бандерівську" атрибутику до нацистської.

«Підтримую вимоги моїх співвітчизників про прирівнювання бандерівської атрибутики та символіки до нацистської, з відповідним притягненням винних до відповідальності згідно з вимогами законодавства. На початку тижня підготую і внесу відповідний законопроект», – зазначив Железняк, пише РИА «Новости».

Він висловив упевненість, що багато колег з Держдуми приєднаються до його ініціативи.

Кодекс про адміністративні правопорушення (КпАП) РФ передбачає за пропаганду і публічне демонстрування нацистської атрибутики або символіки або публічне демонстрування атрибутики або символіки екстремістських організацій штраф для громадян у розмірі від однієї тисячі до двох тисяч рублів з конфіскацією предмета правопорушення, або арешт на строк до 15 діб також з конфіскацією, для посадових осіб – штраф від однієї тисячі до чотирьох тисяч рублів з конфіскацією, для юридичних осіб – від 10 тисяч до 50 тисяч рублів з конфіскацією.

Ще суворіші санкції встановлені за виготовлення, збут або придбання з метою збуту нацистської атрибутики або символіки. За таке порушення для громадян передбачений штраф у розмірі від однієї тисячі до двох тисяч п'ятисот рублів з конфіскацією, для посадових осіб - від двох тисяч до п'яти тисяч рублів з конфіскацією і для юридичних – від 20 тисяч до 100 тисяч рублів з конфіскацією.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук