У Росії зможуть садити на п'ять років за наругу над радянськими символами

СвітЛюбко Петренко, 14 липня 20154600
У Росії зможуть садити на п'ять років за наругу над радянськими символами

Заступник голови комітету Держдуми РФ з конституційного законодавства, член КПРФ Вадим Соловйов заявив, що на осінній сесію депутати можуть розглянути законопроект, що посилює відповідальність за «некоректне використання державної символіки радянського періоду та Росії». Про це повідомив інформаційний портал  «Русская служба новостей».

Соловйов розповів про те, як закон «Про захист державних символів СРСР і Російської Федерації» визначатиме порядок використання такої символіки: «Якщо символіка використовується в комерційних цілях, потрібно отримати висновок експертів – представити певний дизайн, зразок цієї продукції. Експерти зроблять висновок: якщо немає жодних спотворень, якщо використовується символіка на товарах, які не викликають відторгнення, тоді подають висновки. При Міністерстві юстиції буде створено експертну групу, куди увійдуть філологи, юристи, дизайнери».

Він уточнив, які види покарання чекають порушників нового закону: «Якщо це (використання державної символіки – ZAXID.NET) робиться без дозволу і спотворюється, та ще й цілеспрямовано спотворюється, то набуває чинності відповідальність: штрафні санкції та юридичні, до 5 млн рублів, і на фізичні особи – 10-20 тисяч рублів. Кримінальна відповідальність передбачена в тому випадку, якщо йде цілеспрямоване спотворення державної символіки, зі знущальним підтекстом. Кримінальна відповідальність у моєму розумінні має бути реальна, до 5 років позбавлення волі».

Раніше в Держдумі пропонували запровадити заборону на рінґтони з гімном Росії, який є одночасно й гімном СРСР.

 
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук