У Севастополі затримали журналістів Hromadske TV

У Севастополі під час знімання сюжету місцеві мешканці та міліція оточили журналістів Hromadske TV з вимогами припинити зйомку, а потому забрали у райвідділок.

Про це повідомили колеги затриманих журналістів  в ефірі Hromadske TV, інформує УП.

Зазначається, що журналістів питали, на якій підставі вони ведуть зйомку (у публічному місці) і вимагали вимкнути техніку. Згодом в ефірі Hromadske TV повідомили, що представників ЗМІ забрали до Ленінського райвідділку міліції. Самі ж журналісти повідомили, що вони в міліції дають пояснення про свою причетність до екстремізму.

Як додає Центр журналістських розслідувань, за словами журналістів, під час прямої трансляції з пл. Нахімова, де проходив проросійський мітинг, на них почалися нападки з боку учасників мітингу пенсійного віку, які звинувачували журналістів у неправильному висвітленні подій у Криму.

Співробітники міліції забрали журналістів у Ленінський райвідділ, куди також попрямували севастопольські пенсіонерки.

У свою чергу, журналісти повідомили, що правоохоронці до них ставляться нормально.

«Ставлення в поліції до нас нормальне. Документи і телефони не забирали. Ми дали пояснення щодо своєї роботи в Севастополі. Але нас поки що не відпускають. Агресивні бабусі прямо тут продовжують свої нападки. Чесно кажучи, не знаємо навіть, як реагувати», – розповіли журналісти.

Згодом колеги затриманих повідомили, що після того, як затримані дали свідчення, їх відпустили. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук