У Швеції хочуть відновити загальний військовий обов’язок для чоловіків і жінок

СвітЮлія Поліковська, 29 вересня 20162190

В уряді Швеції хочуть повернути загальний військовий обов’язок для чоловіків і жінок через вісім років після того як обов’язків призов було скасовано. Відповідна пропозиція міститься у підготовленій шведським урядом доповіді, повідомило видання The Local.

У доповіді йдеться про те, що молоді чоловіки та жінки з 1 липня 2017 року повинні будуть заповнити відповідні анкети з тим, щоб з 1 січня 2018 року почати військову підготовку. У першу чергу під призов потраплять молоді люди, народжені у 1999-2000 роках.

Очікується, що щороку до лав збройних сил Швеції набиратимуть 4 тис. осіб, у 2021 році їх кількість зросте до 6 тис., а в 2022-25 роках – до 8 тис.

«Я сподіваюся, що ми знайдемо шлях до більш стабільного, надійного і функціонального способу вербування», – сказав міністр оборони Швеції Пітер Хультквіст, повідомило The Guardian.

Втім дану пропозицію має підтримати парламент Швеції.

Нагадаємо, Швеція, на території якої за останні два століття не сталося жодного збройного конфлікту, скасувала військовий призов у 2010 році після того як його визнали неефективним у плані відповідності потребам сучасної армії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук