У січні Закарпаття прийме на відпочинок дітей з Луганщини

СуспільствоВолодимир Пиріг, 24 листопада 20141380

Голова Закарпатської облдержадміністрації Василь Губаль у відповідь на звернення голови Луганської ОДА Геннадія Москаля ухвалив рішення про надання можливості відпочити в регіоні дітям із Луганщини під час зимових канікул.

«До голови Закарпатської ОДА Василя Губаля з офіційним листом звернувся голова Луганської ОДА Геннадій Москаль, в якому йшлося про сприяння в організації новорічних і різдвяних канікул дітям (віком від 10 до 15 років) із зони АТО, з метою відпочинку та ознайомлення з історією і традиціями Закарпаття», – повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА у понеділок.

Відтак Губаль підписав розпорядження «Про проведення зльоту представників учнівського самоврядування», згідно з яким з 3 до 9 січня 2015 року необхідно провести зліт для представників учнівського самоврядування Закарпатської та Луганської областей під час зимових канікул 2014/2015 навчального року.

Передбачено профінансувати видатки, пов'язані з проведенням учнівського зльоту, в сумі 50,4 тис. грн за рахунок коштів обласного бюджету, передбачених на реалізацію програми розвитку освіти Закарпаття на 2013-2022 рр ..

У своїй відповіді Губаль інформує, що для маленьких відпочивальників будуть створені належні умови для проживання, харчування та дозвілля в одному з готельних комплексів Воловецького району Закарпатської області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук