У складі американської армії на Львівщину приїхали й українці

Головні новини Львова за 30.04Ірина Папірник, 30 квітня 2015, 22:04 1493 0

На українсько-американські навчання Fearless Guardian-2015 приїхали американці українського походження. Більшість з них зголосилися їхати в Україну добровільно. Тут вони працюють як перекладачі, а також помагають своїм колегам.

Зараз у Яворові на полігоні перебуває молодший сержант американської армії Тарас Коваленко. Йому 26 років, до Америки виїхав 5 років тому. Тарас – піхотинець, його рід військ саме той, який найчастіше потрпляє в усі гарячі точки на передову. Втім, в Україні він – перекладач. Пішов в армію чужої країни, бо хотів втілити юнацьку мрію.

«Я хотів бути військовим, мені подобається дисципліна й організація, спершу я думав про французький легіон, але так склалося життя, що я спершу поїхав в Америку, і в мене появилася можливість потрапити в американську армію», – розповів молодший сержант армії США Тарас.

Американці в українських лісах навчають наших гвардійців військових премудростей, до прикладу, камуфляжу. Українців вважають вправними учнями.

«Поки що всі ті групи, які тут проходили, дуже добре справилися із цим завданням. Українці все схоплюють швидко. Я думаю, вони дуже багато отримують від цих навчань!», – зазначив інструктор Кевін Гарсія.

А ще в американській армії працює два роки Андрій Гордійчук. Він киянин. Зізнається, що пішов туди, бо залишився в Америці без роботи. Каже: українців в армії США багато.

«Беруть всіх в американську армію, якщо вони хочуть туди потрапити і мають на це кваліфікацію, українців також беруть, і більшість українців, яких я знаю, – освічені люди», – розповів молодший сержант армії США Андрій Гордійчук.

Американські навчання пройдуть 900 бійців Нацгвардії, кожен етап навчання триватиме по 8 тижнів.

Нагадаємо, американські військові впродовж 6 місяців братимуть участь у спільних військових навчаннях Fearless Guardian-2015 на Львівщині, сюди зі собою привезли гуманітарну допомогу від уряду США для бійців Нацгвардії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук