У «Сколівських Бескидах» народилося двоє зубренят

СуспільствоОрися Шиян, 24 липня 201811540
Праціники парку відзначають поступове збільшення популяції червонокнижних зубрів

У національному природному парку «Сколівські Бескиди» народилися зубренята. Двох малюків привели на світ самки зубра у першій половині липня, повідомляє відділ охорони території НПП «Сколівські Бескиди».

«Зубренята почувають себе добре та не відходять від своєї мами, а ті в свою чергу завжди насторожі і в будь-який час готові захистити своє потомство», ‒ розповіли працівники заповідника.

Зараз стадо зубрів налічує 34 особини. Влітку побачити зубрів не просто, оскільки вони мігрують на досить значну відстань та є дуже обережними. Вони харчуються травою і гіллям. Взимку зубри наближаються до людей, їх підгодовують сіном, соломою, овочами, кормами.

Зубри занесені дро Червоної книги України. У заповіднику працює Програма підтримки майданської субпопупяції бізона європейського (Bison bonasus L.) в Сколівських Бескидах на період 2017-2026 рр.

Національний природний парк «Сколівські Бескиди» розташований у Карпатах у південній частині Львівської області, в межах Сколівського і частково Турківського та Дрогобицького районів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук