У Соснівці на Львівщині діє реабілітаційний центр для учасників АТО

Однак військові не поспішають безплатно оздоровитись

СуспільствоОрися Шиян, 23 березня 201612390

У містечку Соснівка на Львівщині діє реабілітаційна програма для учасників АТО, де вони можуть безкоштовно підлікуватись та оздоровитись.

Програма реалізовується у комунальному закладі «Львівська обласна лікаря відновного лікування №3» в складі неврологічного відділення з 1 лютого 2016 року. Там передбачено 20 ліжко-місць для надання фізичної реабілітації і психосоматичної допомоги учасникам АТО. Однак за місяць часу цими послугами скористались лише близько 20 військовослужбовців, що брали участь у бойових діях на Донбасі, повідомляє речник Регіонального медіа-центру МО України Володимир Скоростецький.

Тому до лікування хочуть залучити якомога більше демобілізованих та тих, що ще служать, військовослужбовців, які брали участь у бойових діях на сході України.

«Якщо ліжко-місця, призначені для ветеранів АТО, у комунальному закладі не будуть задіяні – реабілітаційну програму закриють, щоби не витрачати марно бюджетні кошти», – пояснив місцевий громадський активіст Ігор Грабінський.

Тому він намагається привернути увагу спільноти та залучити до лікування за реабілітаційною програмою у Соснівці якомога більше ветеранів АТО.

Лікувальний курс у реабілітаційному центрі розрахований приблизно на 14 днів і фінансується із бюджету області. За словами головного лікаря Богдана Баранюка, на один день лікування одного пацієнта-ветерана АТО виділяється близько 300 гривень, що йдуть на ліки, харчування та проживання.

У лікарні працюють реабілітолог, масажисти, є фізіотерапевтичне відділення, де проводять магнітотерапію, лазаротерапію, електрофорез та інші послуги. Є кабінети бальнеології, водолікування, спелеотерапії, «соляна» кімната, тренажерний зал. Проводяться також лабораторні обстеження.

«Враховуючи, що найближчим часом буде демобілізовано бійців четвертої хвилі мобілізації, будемо усіляко залучати до участі в реабілітаційній програмі їх», ― додав активіст Ігор Грабінський.

Потрапити на лікування у цю клініку можна за скеруванням амбулаторно- поліклінічних закладів області або військоматів за місцем реєстрації. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук