У столиці призначили нового начальника міліції

У вівторок, 22 липня, заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Чеботар представив особовому складу київської міліції нового очільника – генерал-майора міліції Олександра Терещука.

Про це повідомляє прес-служба ВЗГ ГУМВС України в Києві.

За словами Чеботара, новопризначений начальник є досвідченим керівником, який пройшов усі щаблі міліцейської структури

Генерал-майор Олександр Терещук народився 11 лютого 1964 року на Вінниччині. Роботу в органах внутрішніх справ розпочав у червні 1984 року.

Перша посада в міліції – міліціонер відділення внутрішніх справ на станції «Христинівка» відділу внутрішніх справ на станції імені Т. Г. Шевченка Південно-Українського управління внутрішніх справ на транспорті.

Після навчання у Київській вищій школі МВС СРСР у 1991 році працював старшим інспектором профілактики Ленінського райвідділу внутрішніх справ УВС міста Києва, згодом – старшим інспектором відділу по керівництву дільничними інспекторами міліції Старокиївського районного відділу внутрішніх справ УВС міста Києва.

З вересня 1995 року працював у Головному управлінні МВС України в місті Києві старшим інспектором інспекції у справах неповнолітніх Управління карного розшуку, старшим оперуповноваженим в особливо важливих справах відділу кримінальної міліції у справах неповнолітніх, заступником начальника відділу професійної підготовки – начальником відділення організації бойової підготовки Управління по роботі з особовим складом, заступником начальника відділу професійної підготовки Управління по роботі з особовим складом, заступником начальника Управління роботи з персоналом – начальником відділу професійної підготовки.

З жовтня 2005 року до січня 2008 року працював начальником Печерського районного управління Головного управління МВС України в місті Києві.

З березня 2008 року до березня 2010 року був заступником начальника Головного управління МВС України в місті Києві – начальником Управління кадрового забезпечення.

З березня 2010 року до червня 2012 року працював начальником Голосіївського районного управління Головного управління МВС України в місті Києві.

З червня 2012 року до листопада 2012 року обіймав посаду начальника Управління боротьби з незаконним обігом наркотиків МВС України.

17 листопада 2012 року очолив Управління МВС України у Волинській області.

Відзначений багатьма відомчими нагородами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук