У Тимошенко ностальгія за Кучмою

14 липня 20092470

"Жодна подія демократичного поступу України не проходила без партії "Батьківщина", - наголосила лідер партії Юлії Тимошенко, виступаючи перед учасниками урочисто зібрання з нагоди 10-річчя партії, - повідомили ZAXID.NET в прес-службі БЮТу.

"Коли ми захлиналися від тодішньої авторитарної корупції (режиму Кучми), саме тоді наша команда вперше з трибуни Верховної Ради оголосила імпічмент колишній владі і перший раз поставила його на голосування в парламенті. Тоді ми набрали всього 88 голосів. Але з того почалася наша системна боротьба проти криміналітету при владі, проти корупції, проти утисків свободи слова, проти авторитаризму", - сказала вона.

"Я дуже добре пам’ятаю, як ми піднімали перший Фронт національного порятунку. В цьому залі сидять люди, які збиралися тоді майже на підпільних квартирах. Вони вирішили - досить терпіти, досить руйнувати країну", - наголосила Юлія Тимошенко.

"Були випадки, коли у нас до 70 людей знаходились у в’язницях. Я пам’ятаю, як ми впевнено проходили Україну без Кучми все більше і більше збираючи людей до своїх лав".

Тимошенко наголосила, що "саме тоді ми заклали ті демократичні цінності, якими починала жити країна. Ми були невеликою горсткою, але дуже і дуже потужною".

"Згадайте хоча б одну подію демократичного поступу України, яка б проходила без нашої участі", - сказала лідер партії "Батьківщина".

Згадуючи про Помаранчеву революцію, Юлія Тимошенко наголосила, що сьогодні її намагаються "втоптати і знекровити, хочуть принизити і забути. Саме тому, що можливо не дуже добре ми обрали провідників. Не дуже добре ті провідники втілювати наші головні принципи".

"Можливо, нам і це потрібно було вистраждати і зрозуміти, що так - ми мусили тоді єднатися, ми мусили тоді гуртуватися і висувати єдиного кандидата у президенти, але в той же час ми набралися досвіду і знаємо - зараз ми не маємо ні права, ні часу, ні свободи уступати дорогу тим, хто недостойний вести країну вперед, реформувати її, роботи її невід’ємною складовою Європейського Союзу", - переконана Ю.Тимошенко.

"Прийшов час не уступати, а міцно брати владу в свої руки", - наголосила Юлія

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук