У транспортній комісії Львівської облради пропонують ліквідувати автодори

СуспільствоДар'я Буряченко, 13 листопада 20143980

Голова постійної комісії з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв’язку Львівської обласної ради Михайло Задорожний вважає, що в Україні варто ліквідувати автодори, виставивши їх на аукціон для продажу чи приватизації.

«Моя позиція така – я за те, щоб ліквідувати автодори, виставивши їх на аукціони для продажу чи приватизації. Сьогодні ми виділяємо велику суму коштів їм і левова частка з них йде на зарплату працівників автодорів. Замість того, щоб вкласти гроші в ремонти доріг, їх витрачають на зарплати і при цьому мають величезну суму заборгованості до бюджетів різних рівнів», – зазначив Задорожний, пише «Вголос».

Він додав, що близько року тому вже обговорювалось питання щодо передачі автодорів на баланс ОДА або щодо їхньої приватизації.

Задорожний також повідомив, що кошти, які Львівська облрада виділила цьогоріч на ремонт доріг, не є повністю освоєні.

«Проблема у тому, що підприємства, які заявились цьогоріч на тендер, виграли великі суми коштів, які не можуть освоїти. Вони не мають достатньої кількості техніки, людського ресурсу. Фінансування почалось, а підприємства не можуть його використати. Тому може бути так, що кошти, виділені на певні відрізки доріг, перейдуть перехідним залишками на наступний рік і можуть не попасти на передбачені цьогоріч дороги, бо буде нова програма і нові пропозиції», – зауважив він.

Тому голова комісії з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв’язку ЛОР пропонує, щоб під час тендерів підприємства вигравали ту суму коштів, для освоєння яких мають необхідні ресурси. А Служба автодоріг, на його думку, має проводити відповідний відбір таких підприємств.

«Я пропонуватиму, щоб із підприємствами, які у 2014-му виграли тендер, але не освоїли коштів, у 2015 році розривали угоди, а тендер проводили знову. Також в угодах мають бути передбачені штрафні санкції за це», – наголосив Задорожний.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук