У центрах об’єднаних громадах Львівщини створять відділи пенсійного фонду

СуспільствоОрися Шиян, 1 лютого 20165431

У 2016-му році головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області планує оптимізувати структуру. У планах – скоротити керівні посади у районах та збільшити кількість працівників, які безпосередньо працюватимуть з пенсіонерами.

28 управлінь фонду, які працюють у районах і містах області, хочуть зменшити до 21, але при цьому скоротять тільки керівні посади, інформує прес-служба Львівської облдержадмінстрації.

Крім того, за словами начальника управління Пенсійного фонду Львівщини Галини Недзельської, може збільшитись й кількість працівників, які безпосередньо працюватимуть з пенсіонерами.

«Це, зокрема, пов'язано зі створенням об’єднаних громад, на території кожної з яких плануємо відкрити відділи обслуговування пенсійного фонду», – зазначила Галина Недзельська.

Як розповіла заступник начальника головного управління Руслана Іванкова, пенсіонери, які продовжують працювати, надалі отримуватимуть тільки 85 % від призначеної пенсії. 

«Працюючим пенсіонерам пенсії виплачуються в розмірі 85 відсотків від призначеного розміру. Проте він має бути не менше 150 відсотків прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб. На даний час це є 1611 гривень», – пояснила Руслана Іванкова.

А пенсіонери, які працюють на державній службі, цього року пенсії не отримуватимуть.

«Тим працюючим пенсіонерам, котрі отримували пенсію за спецзаконами – про державну службу, про прокуратуру, про статус суддів, про пенсійне забезпечення військовослужбовців – у період їхньої роботи на посаді державного службовця пенсії не виплачуються взагалі. А якщо вони працюють на інших посадах, наприклад, прокурор працює викладачем в технікумі, то він буде отримувати пенсію в розмірі 85 відсотків», – додала Руслана Іванкова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук