У центрі Львова впорядкують ще чотири внутрішні дворики

СуспільствоОрися Шиян, 16 березня 20167910
Дворик на Ліста, 6 впорядкують в межах програми

Цього року у Львові впорядкують ще чотири внутрішні дворики. Йдеться про між будинкову територію на вул. Братів Рогатинців, 28, Ліста, 6, Театральній, 7 та Фредра, 6.

Це ті локації, мешканці яких перемогли в конкурсі на впорядкування дворів у м. Львові «Наш дворик – це ми», інформує прес-служба ЛМР.

Дворик на вул. Братів Рогатинців, 28

«23 листопада 2015 року було оголошено конкурс на впорядкування внутрішніх дворів «Наш дворик – це ми». Для участі в конкурсі мешканці мали можливість подати заявки з мотиваційними листами в управління охорони історичного середовища до 22грудня 2015 р. З поданих 11 заявок переможцями цьогорічного конкурсу на впорядкування дворів у Львові стали активні мешканці чотирьох житлових будинків», ― зазначили в управлінні охорони історичного середовища ЛМР.

внутрішній двір на вул. Театральній, 7

Відновлення дворів проводитиметься в межах реалізації Програми сприяння благоустрою внутрішніх дворів у 2016 р. спільного українсько-німецького проекту Львівської міської ради та Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмБХ «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова».

подвір'я на вул. Фредра,6

Нагадаємо, у 2015 році у межах цієї програми у Львові впорядкували три внутрішні дворики будинків на вул. Газовій, 6, вул. Кониського, 3-5, вул. Мулярській, 7 та розпочали впорядкування дворика на вул. Лепкого, 7- вул. Шопена, 3.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук