У центрі Львова встановили близько 100 нових дорожніх знаків

СуспільствоВіталій Кубліков, 5 липня 2018, 20:29 1256 1

У центрі міста почала діяти нова схема руху. Зокрема, на площі Шашкевича, вулиці Рилєєва і Матейка розвернули односторонній рух в протилежний бік, а проїзд Бібліотечною зробили двостороннім.

Цегли, двосторонній роз'їзд і односторонній рух розвернутий на 180 градусів. Такі складні інновації підготували транспортники міськради. Спеціаліст з організації дорожнього руху управління транспорту Костянтин Баранюк каже, особливо пильними водіям треба бути на вулицях Рилєєва, Матейка, площі Шашкевича і Бібліотечній. А все почалося із Професорської, яку пропонували взагалі зробити пішохідною.

«Комісія не прийняла зміни щодо пішохідної зони вулиці Професорської. Тобто члени комісії наполягали, щоб її лишити відкритою. Але разом з тим погодились, щоб дозволити заїжджати в цей квартал ще паралельно з вулиці Бібліотечної», – каже спеціаліст організації дорожнього руху управління транспорту Костянтин Баранюк.

Змінили схему руху і з перспективою на закриття на ремонт вулиці Бандери. Окрім того на роздоріжжі Технічної і Бібліотечної облаштують пішохідний перехід і встановлять острівець безпеки та ще один знак. «Він передбачений для каналізування руху на даних вулицях, щоб не виникало кофліктних ситуацій при проїзді перехрестя, а також для безпеки пішоходів», – пояснює проектний менеджер Інституту міста Орест Олеськів.

Віднедавна нова схема руху діє між органним залом і вулицею Степана Бандери. Тут облаштували пішохідну зону на звернення органного залу. «Зазвичай стояло тут 20-15 машин і стояли біля самого входу. Ставили абсолютно всюди. Добре, що зараз їх менше , було б класно якби взагалі не стояли», – каже касирка органного залу Марта Нікітюк.

Загалом, через зміну організації руху у Галицькому районі почіпили близько сотні нових дороговказів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук