У Варшаві праворадикали протестували проти «українізації польського ринку праці»

У Варшаві праворадикали протестували проти «українізації польського ринку праці»
фото PAP/Rafał Guz
Демонстранти наголошували, що їхня акція нібито не має антиукраїнської спрямованності

У столиці Польщі відбулася акція праворадикалів, які не згодні зі східною міграційною політикою уряду. Про це повідомляє Польське радіо.

Представники та прибічники, зокрема «Національно-радикального табору» (ONR) та «Всепольської молоді» протестували перед будинком канцелярії прем’єр-міністра проти східної імміграційної політики уряду та проти приїзду українців до Польщі.

На погляд учасників демонстрації настає «українізація польського ринку праці».

«На нашу думку, це продовження політики «Громадянської Платформи». У 2016 р. до Польщі приїхало понад мільйон українців. На погляд ONR, відбувається поступова українізація польського ринку праці», – заявив речник ONR Томаш Каліновський.

За його словами уряд створює умови, в яких працедавці можуть замінювати польських працівників українцями, які готові працювати за нижчу винагороду. Внаслідок цього, переконаний Каліновський, поляки виїжджають до праці на Захід, зокрема, до Німеччини.

Учасники протестів наголошували, що маніфестація нібито направлена проти діяльності уряду, а не «проти якогось конкретного народу».

Перед канцелярією прем’єра Польщі зібралася також контрманіфестація. Її учасники, які виступали з транспарантом «Моєю батьківщиною є гуманність», вигукували: «Польща вільна від фашизму» та «Націоналізм не пройде». Обидві демонстрації розділяли поліцейські.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук