У Ватикані проходить Синод Єпископів з питань родинного життя

СвітЛюбко Петренко, 5 жовтня 20152510
У Ватикані проходить Синод Єпископів з питань родинного життя

У Ватикані проходить Синод Єпископів з питань родинного життя. Понад 300 єпископів Католицької церкви з'їхалися до Ватикану на тритижневий захід – повідомило радіо «Радіо Ватикан».

На синоді під назвою «Покликання і місія родини в Церкві і сучасному світі» обговорюються питання ставлення церкви до проблеми гомосексуальності, новий підхід до сімейних пар, котрі живуть разом, але не уклали офіційний шлюб, а також до розлучених людей та їхнього права на причастя.

«Тривала, вірна, усвідомлена, стабільна, плідна любов є щоразу частіше осміювана та бачена як якась антична річ», – скрушно промовив Папа Франциск під час свого виступу на Синоді. Водночас він закликав церкву ставитися з великим розумінням до різноманітності сексуальних уподобань віруючих.

За словами аналітиків, швидше за все, дебати будуть надзвичайно бурхливими. Вони продемонструють глибокі розбіжності в лавах католицьких ієрархів.

Католицька церква навряд чи радикально змінить свою доктрину в тому, що стосується сімейного життя. Однак деякі традиціоналісти побоюються, що сам факт таких дебатів посіє безлад в умах і серцях парафіян.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук