У великодньому привітанні Андрій Садовий закликав львів’ян подбати про самотніх

Міський голова привітав зі святами та побажав усім здоров'я

Перше, що побажав усім міський голова Львова Андрій Садовий це – здоров'я. У своєму відеозверненні мер подякував за дотримання карантину та закликав не забувати про самотніх та потребуючих людей, які на час епідемії опинилися у скрутному становищі. Відеозвернення було опубліковане на Facebook сторінці міського голови у п'ятницю, 17 квітня.

«Сьогодні можна використовувати новітні технології. Є комп’ютери, відеокамера. Через Zoom, Facebook чи Skype можна зібрати усю родину з цілого світу і зробити те, що ми раніше не могли зробити. Використайте таку можливість», – закликав у своєму відеозверненні Андрій Садовий. Відеопривітання міського голови Львова Андрія Садового

Мер також попросив усіх львів’ян не забувати про самотніх людей, які в час карантину особливо потребують підтримки та поділитися з ними паскою. «В цьому році треба особливо подбати про самотніх людей. Якщо ви не можете цього зробити, то зателефонуйте на гарячу лінію міста на номер 1580 і наші волонтери прийдуть і допоможуть», – додав Андрій Садовий.

Крім того, мер подякував львів’янам за дотримання карантину та підтримку одне одного в час епідемії та карантину.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук