У війні на сході України загинуло 6,5 тисяч людей

6,5 тис. осіб стали жертвами війни в східній Україні, 16 тис. отримали поранення. Такі нові дані наводить офіс ООН з координації гуманітарних зусиль, повідомив Уніан.

За даними міжнародної організації, 5 млн осіб потрібна гуманітарна допомога. «Доступ залишається серйозною проблемою в частині неконтрольованих урядом зон, що ускладнює доставку гуманітарної допомоги», - повідомили в ООН.

У той же час, експерти відзначають, що в Україні зростає кількість внутрішньо переміщених осіб. «Маючи більше 1,3 млн зареєстрованих вимушених переселенців, Україна є нині дев'ятою за кількістю внутрішньо переміщених осіб у світі», – йдеться у повідомленні.

Фахівці кажуть, що водопостачання є однією з проблем в Донбасі. «До півмільйона людей мають поганий доступ до води або взагалі не мають такого доступу Це збільшує ризик спалахів хвороб, що передаються через воду, особливо тоді, коли температура зростає», – зазначили в ООН.

Нагадаємо, за даними ООН, на сьогоднішній день за межами України знаходяться 900,3 тис. громадян України, які просять притулку в різних країнах чи іншої форми перебування. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук