У країнах Євросоюзу можуть заборонити використання 90% мікропластику

Закон дозволить за наступні 20 років скоротити кількість пластику, що потрапляє в навколишнє середовище на 440 тис. тонн

У четвер, 30 січня, Європейське хімічне агентство запропонувало до розгляду новий законопроект, який заборонив би 90% мікропластику, що зараз використовується в ЄС.

За повідомленням офіційного сайту агентства, Європа щорічно викидає в навколишнє середовище майже 40 тис. тонн мікропластику - крихітних пластикових частинок діаметром менше п'яти міліметрів: від косметики та миючих засобів до фарб і добрив.

Європейське хімічне агентство пропонує заборонити близько 90% цього мікропластику - зокрема, такого, який має альтернативні варіанти. Якщо Євросоюз ухвалить заборону, кількість пластмаси, що потрапляє в навколишнє середовище протягом наступних двох десятиліть, зменшиться на 440 тис. тонн.

Нагадаємо, що 24 жовтня, Європарламент більшістю голосів схвалив рішення щодо заборони одноразової пластикової продукції. Зокрема, пропонується заборонити пластикові трубочки, ватні палички, одноразові тарілки і столові прибори. Крім того, в ЄК вважають за необхідне скоротити використання пластикових контейнерів для їжі і склянок. У свою чергу, такі продукти як вологі серветки та гігієнічні прокладки повинні будуть містити на упаковці інструкцію щодо правильної утилізації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук