У YouTube виклали третю частину реконструкції розстрілів на Майдані 20 лютого 2014 року

Третя частина фільму охоплює події, який відбулись вдень 20 лютого у центрі столиці

У відеохостингу YouTube опублікована третя частина другого видання фільму «Висота «Жовтневий» – реконструкція розстрілу Майдану 20 лютого 2014 року, пише «Цензор.нет».

Вона охоплює час від 10:58 до 17:31 20 лютого. У цей проміжок на Майдані було вбито Олександра Храпаченка, Віталія Смоленського та Володимира Мельничука,а активістка Олеся Жуковська дістала поранення.

У період 16:51 - 17:00 один з операторів проводить зйомку в актовій залі будинку Федерації профспілок України, де лежить згоріле тіло Володимира Топія, яке перебувало на цьому місці 1,5 доби. Цей фрагмент не рекомендується для перегляду людям зі слабкими нервами, зазначає видання.

Упроводж години (від 11:24 до 12:18) у будівлі НБУ зібралися 8-9 карет швидкої допомоги. Проїзд до поранених був заблокований правоохоронцями, які розташовувалися на рівні барикади з бетонних блоків. Будь-яка допомога, наприклад, Олександру Храпаченку, який в цей час був смертельно поранений на відстані 250 м від цих швидких, була неможливою.

Нагадаємо, до третьої річниці розстрілу мітингувальників на київському майдані у мережі з’явилася масштабна відеореконструкція подій «Висота«Жовтневий».

Відео відтворює епізоди від 08:53 до 11:00 20 лютого посекундно (навіть – покадрово). Саме у цей проміжок часу того дня було вбито 45 майданівців і двох правоохоронців.

Як зазначили у Лабораторії реконструкції подій «Jus Talionis», яка презентувала відео, усі вбиті мітингувальники були неозброєні. Встановити цей факт дали можливість синхронізація та ретельний аналіз відоматеріалів, зібраних із більш ніж сотні джерел (у фільмі – понад 15 тисяч окремих відеоепізодів і понад 4,5 тисячі фотографій)

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук