У жовтні на Яворівському полігоні відкриють нові казарми

Навчання на Яворівському полігоні

У жовтні в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки на Львівщині (Яворівський полігон) відкриють нові казарми. Про це під час брифінгу розповів начальник Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук.

«Наша мета – щоб всі військові жили в казармах. Робота вже розпочалася, оголошені тендери на будівництво. Відкриття казарм плануємо на Покрову – 14 жовтня», – зазначив начальник академії сухопутних військ.

Ткачук зауважив, що наразі місцями в казармах забезпечені лише строковики. Контрактники ж досі живуть у наметах. «Близько 50% усіх військових на полігоні живуть у наметах. Деяким наметам по 25-30 років і їх давно треба списати», – сказав він.

Разом з тим, генерал-лейтенант наголосив, що інфраструктуру та навчальну базу полігону постійно покращують. «Міноборони вже виділило 50 млн грн, на які ми спланували першочергові роботи з покращання інфраструктури полігону. У подальшому плануємо отримати ще близько 500 млн грн, щоб забезпечити на полігоні потужну навчально-метеріальну базу, не гіршу, ніж, наприклад, у Німеччині», – сказав Павло Ткачук.

Начальник академії сухопутних військ додав, що після модернізації полігону військові зможуть використовувати значно ефективніше.

«Яворівський полігон – один з найбільших у Європі. Але ми досі використовували його так, як у СРСР – тренувалися здебільшого в окремих частинах полігону. Тепер же ми робимо цілісний навчальний комплекс, на якому можна буде виконувати найрізноманітніші завдання по всій території. Якщо раніше полігон використовувався на 10-15%, то після модернізації він буде використовуватися на 90-95%», – запевнив Ткачук. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук