У жовтні за спожитий газ населення заплатило більше

«Львівгаззбут» скоригував тариф, додавши коефіцієнт відносно атмосферного тиску і температури

Головні новини Львова 23.11Ірина Панчишин, 23 листопада 2018, 19:21 2412 1

Споживачі блакитного палива вже за жовтень отримали нові розрахунки у платіжках. У них «Львівгаззбут» скоригував тариф, додавши коефіцієнт відносно атмосферного тиску та зовнішньої температури. Цього, як намагаються переконати газовики, побутові лічильники не враховують.

«Показання лічильника множать на відповідний коефіцієнт, що у Львівській області коливається від 0,97 до 1,07 ‒ залежно від календарного місяця, залежно від місця розташування лічильника, чи це лічильник розташований ззовні приміщення, в опалювальному чи не опалювальному приміщенні, а також на якій відстані від газопроводу до лічильника», – прокоментувала начальниця відділу розрахунку «Львівгаззбут» Ольга Чабан.

У «Львівгаззбуті» називають такі нововведення вимушеними. Причиною називають борг «Львівгаззбуту» перед НАК «Нафотогазом». А виник він, зі слів постачальників газу, через те, що такий коефіцієнт вже три роки застосовують до усіх інших споживачів, крім населення. Якщо все так і залишити – борг зростатиме. А не збільшувати його вимагає постанова Кабміну. Тому з коефіцієнтом тепер платитимуть і мешканці.

«Борги за період з 2015 року по 1 жовтня 2018 року з’явилися з причин, що не залежать від нашого товариства, тому ми звертаємось до органів влади для зваженого і комплексного вирішення цієї проблеми», – розповіла директорка ТОВ «Львівгаззбут» Наталя Лавриненко.

Тож з врахуванням коефіцієнту у листопаді ціна за один кубометр газу буде ще вища, ніж нещодавно затверджена 8.55 грн/м3.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук