УГКЦ у Львові відкриває центр допомоги постраждалим від сект

9 липня 201215752
УГКЦ у Львові відкриває центр допомоги постраждалим від сект
фото ZAXID.NET
Владика Ігор (Возьняк)

У Львові УГКЦ спільно з Благодійним фондом «Спільнота Золотого Віку» за благословенням Архієпископа і Митрополита Львівського Ігоря (Возьняка) відкриває центр «Якір», який допомагатиме людям, що постраждали від сект та псевдорелігійних рухів. Він розпочне роботу з 12 липня.

«Люди, які мають проблеми з псевдорелігійними угрупуваннями, часто не мають куди звернутися. Після останніх публікацій в ЗМІ багато людей звернулися до Церкви з воланнями допомогти», – повідомив 8 липня отець Орест Вільчинський, який досліджував діяльність так званих «підгорецьких отців», або ж секти Догнала.

Дуже часто, з його слів, люди, які залишили секту, потребують ресоціалізації, з ними мають працювати команди фахівців.

«Цих людей потрібно повернути суспільству. Греко-католицька церква має такий досвід… Йдеться не про витягування людей насильно, а про інформування про те, чого люди не знали... Ми не маємо поліції чи спецслужб у церкві. Але це питання давно вже стало не проблемою Церкви, а соціальною проблемою», – сказав о. Орест Вільчинський.

Владика Венедикт своєю чергою наголосив, що завданням такого центру є донести до людей повну інформацію про діяльність псевдорелігійних організацій.

Як інформував ZAXID.NET, єпископи Римо-католицької та Греко-католицької церкви видали спільне звернення щодо небезпечних явищ у духовному житті України. Зокрема звернулися до органів державної влади з вимогою не дозволяти секті Догнала зловживати ім’ям Католицької церкви та вжити відповідних заходів щодо припинення діяльності цієї секти.

Додамо, Архієпископ Львівський Ігор Возьняк на прес-конференції 29 березня оприлюднив офіційну заяву ватиканської Конгрегації у справах віровчення, згідно з якою Святий Престол католицької церкви повністю відмежовується від секти Догнала відомої як «Підгорецькі отці».

Крім того, весною цього року депутати Львівщини прийняли звернення до президента України щодо так званих «підгорецьких отців», де просять Віктора Януковича забезпечити об’єктивну перевірку діяльності групи Догнала, зокрема – щодо законності перебування її очільників на території України, законності та джерел її фінансування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук