Угорщина оштрафувала Facebook на 4 млн доларів за оману користувачів

СвітАндрій Стець, 7 грудня 20194340

Угорське агентство з питань конкуренції оштрафувало Facebook на 4 млн доларів за те, що компанія нібито ввела в оману своїх користувачів в Угорщині, заявивши, що її послуги є безкоштовними. Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на АР.

Про накладення штрафу у розмірі 1,2 мільярда форинтів (4 млн доларів) стало відомо напередодні. Це найбільший в історії Угорщини штраф, пов’язаний з питанням захисту прав споживачів.

В антимонопольному відомстві зазначили, що Facebook розмістив на своїй домашній сторінці і в довідковому центрі такі слогани, як «Безкоштовно і кожен може приєднатися», стверджуючи, що його послуги є безкоштовними.

Угорське агентство переконани, що насправді, у той час як користувачі не сплачують гроші, вони платили за користування соцмережею тим, що Facebook збирав і використовував їх дані, такі як споживчі уподобання, інтереси та звички.

Володіючи цією інформацією Facebook міг продавати рекламні можливості своїм клієнтам, причому реклама потрапляла до споживачів шляхом розміщення їх в публікаціях користувачів Facebook.

Крім цього, угорське агентство заявило, що повідомлення про безкоштовне використання Facebook «відволікає увагу споживачів» від компенсації, яку вони забезпечують компанії, надаючи свої дані.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук