Facebook вперше позначив публікацію ЗМІ як «фейк»

Соцмережа виконала вимогу уряду Сінгапуру

СвітАндрій Стець, 1 грудня6140

Соціальна мережа Facebook вперше позначила публікацію опозиційного видання States Times Review позначкою «недостовірна інформація» після вимоги міністерства інформаційної політики Сінгапуру. Про це повідомляє сайт «The Бабель».

«Згідно із законодавством, Facebook повідомляє, що уряд Сінгапуру називає дану публікацію фальшивою. У Facebook і деяких інших інтернет-платформ виникли технічні проблеми щодо негайного виконання вимог уряду країни, але всі вони зобовʼязалися співпрацювати з владою», — зазначено в повідомленні міністерства інформаційної політики Сінгапуру.

Cоцмережа вимагала від антиурядового видання States Times Review внести правки в статтю, де розповідалося про те, що політик Бред Бойєр перебуває під слідством і заарештований. Поліція спростувала цю інформацію. В результаті журналісти доповнили статтю позицією поліції.

Автор поста – Алекс Тан, він веде в Facebook сторінку States Times Review.

Зазначимо, що 2 жовтня в Сінгапурі набув чинності закон про боротьбу з фальшивою інформацією. За словами міністра внутрішніх справ Касівісванатана Шанмугама, завдяки закону уряд країни зможе контролювати поширювану в інтернеті неправдиву інформацію, яка може нанести серйозної шкоди Сінгапуру. Порушення передбачає штраф у розмірі 1 млн сінгапурських доларів ($738 тис.) або увʼязнення на термін до 10 років.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук