Ухвала депутатів може створити транспортний хаос, - Жук

Наталія Зубрицька, 24 листопада 2011268812
Ухвала депутатів може створити транспортний хаос, - Жук
фото ZAXID.NET
Маршрутка

Начальник управління транспорту та зв’язку Львівської міської ради Микола Жук заявив, що ухвала, якою скасовувалось рішення виконавчого комітету №855 про «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування та Порядку проведення технічного аудиту перевізника» зриває реформування транспортної інфраструктури міста.

За словами М.Жука, це створює транспортний хаос та унеможливлює виконання чергових запланованих етапів у сфері пасажирських перевезень Львова.

Положення про порядок проведення конкурсу з перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування розроблено на основі Постанови Кабінету міністрів України від 3 грудня 2008 р. №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезень пасажирів на автобусному маршруті загального користування» з усіма змінами і доповненнями.

 «Акти були винесені на розгляд виконавчого комітету лише після проходження процесу громадських обговорень. Тобто, були проведені громадські слухання, протягом кількох місяців управлінням транспорту і зв’язку приймало і узгоджувало пропозиції та зауваження від пасажирів, перевізників, профспілок автотранспорту та громадських організацій. Всі акти доповідались на профільній депутатській комісії інженерного господарства, транспорту і зв’язку.

Наступним кроком є проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування м. Львова. Конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування не проводився кілька років, що прямо суперечить чинному законодавству. Оголошення про проведення конкурсу повинно бути поданим в ЗМІ не пізніше 15.11.2011 р., оскільки з 01.01.2012 р. мережа повинна фізично функціонувати. Цей період є найбільш сприятливим для адаптації всіх учасників процесу перевезень до нових умов.

Згідно з новою мережею, передбачено значне збільшення надходжень до комунальних транспортних підприємств внаслідок скасування дублюючих автобусних маршрутів. Особливо актуальним це є для ЛКП «Львівелектротранс», яке знаходиться в критичній ситуації і вимагає значних щомісячних фінансових вливань з міського бюджету.

Крім того, вже проведено тендер на визначення компанії-партнера для створення спільного підприємства з впровадження та обслуговування системи єдиного електронного квитка в м. Львові. До складу Конкурсного комітету входили, зокрема, і представники депутатського корпусу І. Гринда, А. Хомицький та О. Лаврик. Оснащення транспортних засобів комунальних підприємств пристроями системи повинно розпочатись в найкоротші строки.

Відповідно до ЗУ «Про автомобільний транспорт», ст. 7 – «Організація пасажирських перевезень покладається: на міських автобусних маршрутах загального користування – на виконавчий орган сільської, селищної, міської ради відповідного населеного пункту».

Таким чином, запропонована ухвала зриває реформування транспортної інфраструктури міста, створює транспортний колапс та унеможливлює виконання чергових запланованих етапів в сфері пасажирських перевезень м. Львова. Крім того, сама ухвала за своєю суттю передбачає затвердження вже затверджених на даний момент нормативних актів», - зазначив М. Жук.

Нагадаємо, депутати Львівської міськради 24 листопада подолали вето мера Львова на ухвалу, якою на останній сесії, 10 листопада, вони скасували рішення виконкому міськради щодо результатів конкурсу на пасажирські перевезення у місті. «За» проголосувало 64 депутати.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 12

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Гість 29 грудня 2011, 21:43

  На мою думку це повна дурня! Люди привикли до старих маршутів і до наступного нового року будуть привикати до нових. Зараз ч-з центр їде більше 30 маршутів і все переповнене а що буде коли їх буде тільки 6? Краще подумайте як великі автобуси будуть розїжатися на вузьких львівських вулицях.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Сергій 27 грудня 2011, 21:31

  Нова схема руху транспорту. Цікаво, чи мешкає хоч один депутат на Новому Львові. А може вони і не чули про такий район? По старій схемі рух маршруток Н.Львів був транзитним -Сихів - центр і навпаки. Як ви розумієте влізти було не просто, а про сісти давно забули. Але пролітали через нас в центр аж 7 (сім) маршруток, це - 5 номер, 6, 28, 45, 65, 74 і 90. По новій схемі руху через Новий Львів проходимутить аж 2 (дві, замість 7 сімьох), 30 і 26 (тільки до Стрийського базару, а потім на ліво, до СБУ), тобто тільки одна! А може це будеь нові маршрутки з драбинами, щоб можна було б вилізти на дах, а може інтервал у них буде кожні 5 хвилин, як у метро, а може слідом будуть їздити депутати і підбирати тих, кому сісти не вдалось? Не знаю. Знаю одне, про людей ніхто не думає і люди наші нікому не потрібні, бо вони заважають ***татам втілювати їхні грандіозні, епохальні плани в життя.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Гість 25 листопада 2011, 10:29

  до Андрія. Шановний, по перше я не плачу, а аналізую ситуацію.По друге, на відміну від тих хто розробляв нову транспортну живу тут, а не у Франції, де трамвай,тролейбус чи автобус їздять строго по графіку. А по третє бачу як чи не щодня по маршруту трамвая то припаркувався хтось на колії, то трамвай "здох". А тепер уявіть що і тр. не їде, і автобусів немає. Чому не ввести радіальні маршрути, і поступово (!) прибирати (коригувати маршрут) тих хто пхається через центр. А те що хтось таким чином хоче допомогти електротранспорту? То як мертвому припарка. Нехай спочатку наведуть лад з тим що є, обновлять рухомий склад і дотримуються графіку. Конкуренція має бути здоровою, а не регульованою.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук