<

Україна купуватиме польські фільми та серіали, - Кириленко

Україна купуватиме польські фільми та серіали, - Кириленко
фото IMDB
Польський фільм "Іда" отримав "Оскар"

Віце-прем’єр та міністр культури В'ячеслав Кириленко під час візиту до Польщі розповів, що Україна купуватиме польські фільми та серіали.

Таким чином, наголосив він, Україна, яка наразі виробляє недостатньо власної кінопродукції, витіснятиме з ринку російське кіно. “Ми вирішили відключити найбільш агресивні російські телеканали, відбираємо ліцензії на мовлення фільмів, що просувають російський імперіалізм і мілітаризм..., - розповів Кириленко, але відзначив: Ми повинні відокремити російську культуру від російського імперіалізму. Ми завжди були в змозі зробити це. Ми поважаємо творців російської культури, російська культура”.

Про це В'ячеслав Кириленко розповів в інтерв’ю Gazeta Wyborcza. "Польща виробляє багато сералів, які є привабливими для української аудиторії. Тож ми хочемо купляти польські фільми і ми будемо це робити", - наголосив міністр.

Також він відзначив: “Ми не можемо мати справу з культурою сьогодні, не беручи до уваги, що в моїй країні ведеться війна. Практично всі дії, які здійснюються мною на посаді, пов'язані з потребами фронту і солдатів”. 

Як повідомлялося раніше, міністр культури України В'ячеслав Кириленко під час круглого столу щодо підтримки вітчизняної аудіовізуальної та кінопродукції, спільно організованого Нацрадою з питань телебачення та радіомовлення, Євросоюзом та Радою Європи заявив, що український телевізійний та радіопростір має бути заповнений якісним та різноманітним національним продуктом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук