Україна наступного року очолить Раду Безпеки ООН

Україна головуватиме в Раді Безпеки ООН в лютому 2017 року, повідомив постійний представник України в ООН Володимир Єльченко.

«…З обранням нових членів на наступні 2 роки нарешті знаємо, що Україна головуватиме в Раді Безпеки в лютому 2017. Вже готуємось», – написав він у Twitter у п’ятницю, 1 липня.

Єльченко також нагадав, що у липні відбудеться індикативне голосування за нового генсека ООН.

«Починаємо липень в Раді Безпеки, головує Японія. Буде цікаво – перше індикативне голосування за майбутнього генсека ООН,кандидатів забагато», – повідомив український дипломат.

Рада Безпеки ООН – це постійно діючий орган Організації Об'єднаних Націй, на який покладено відповідальність за підтримку міжнародного миру та безпеки. Рада Безпеки входить до 6 «головних органів» ООН.

На відміну від інших органів ООН, тільки Рада Безпеки має право приймати рішення, обов'язкові для виконання всіма членами ООН. Вона Проводить свої засідання у Нью-Йорку, коли в цьому виникає необхідність.

Україна була непостійним членом Ради Безпеки ООН у 1948–1949, 1984–1985, 2000–2001 роках та є непостійним членом з 1 січрня 2016 року до 31 грудня 2017 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук