Україна підписала угоду з ЄБРР на €150 млн для модернізації ГТС

ЕкономікаО.Г., 15 грудня 20141070

«Укртрансгаз» залучив у ЄБРР €150 млн на модернізацію газопроводу «Уренгой-Помари-Ужгород».

Відповідну кредитну угоду між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку підписали міністр закордонних справ України Павло Клімкін і директор з енергетики ЄБРР Рікардо Пуліті, повідомляє Insider.

«Це не тільки проект модернізації газотранспортної інфраструктури, а можливість сприяти повній прозорості енергетичного сектору України в цілому. Прозорість і відвертість – основні умови відновлення України як головного Європейського енергетичного центру», – зазначив Рікардо Пуліті.

У церемонії ратифікації фінансової угоди також прийняв участь президент ПАТ «Укртрансгаз» Ігор Прокопів, який підписав з Рікардо Пуліті проектну угоду між ЄБРР та оператором газотранспортної системи.

Нагадаємо, 1 грудня прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк і президент Європейського інвестиційного банку  Вернер Хойер підписали кредитну угоду про виділення €150 млн на проект по модернізації газопроводу «Уренгой-Помари-Ужгород».

Раніше Кабінет міністрів 22 жовтня своїм розпорядженням №1143-р погодив залучення до €150 млн у ЄІБ і до $200 млн у ЄБРР на модернізацію газопроводу «Уренгой-Помари-Ужгород».

Згідно з документом, ці кошти держава готова видати оператору газотранспортної системи ПАТ «Укртрансгаз» для реалізації проекту у вигляді субкредиту під 2% річних від залученої суми.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук