Україна підписала з НАТО Меморандум про співпрацю у сфері командування і управління

24 квітня у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі відбулася церемонія підписання Меморандуму про домовленість між урядом України і Організацією НАТО зі зв’язку та інформації стосовно співробітництва з питань консультацій, управління, зв’язку, розвідки, спостереження та рекогностування в рамках Програми НАТО «Партнерство заради миру». 

З боку України Меморандум за дорученням Кабінету міністрів підписав Глава Місії України при НАТО, посол Ігор Долгов, а з боку Альянсу – генеральний менеджер Агенції НАТО зі зв’язку та інформації Кун Хайсберс.

Підписання цієї міжнародної угоди відкриває можливості для продовження спільної роботи фахівців України та НАТО щодо удосконалення нормативно-правової бази для поглиблення практичного співробітництва України з Альянсом, а також є відображенням зусиль НАТО та країн-членів Альянсу, спрямованих на широкомасштабну підтримку реформування сектору безпеки і оборони України відповідно до рішень, ухвалених під час саміту НАТО в Уельсі, повідомила прес-служба Місії України при НАТО.

Меморандум передбачає виконання низки практичних проектів у рамках Трастового фонду НАТО з модернізації системи управління та зв’язку Збройних сил України. При цьому провідну роль у впровадженні сучасних інформаційних технологій у діяльність української армії відіграватиме Агенція НАТО зі зв’язку та інформації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук