Україна приєдналася до бойової тактичної групи країн Вишеградської четвірки

СвітЮлія Поліковська, 7 червня 20162530
Україна приєдналася до бойової тактичної групи країн Вишеградської четвірки

Міністерство оборони України у понеділок, 6 червня, приєдналося до технічної угоди між міністерствами оборони Польщі, Словаччини, Угорщини та Чехії стосовно співробітництва в рамках Бойової тактичної групи Європейського Союзу, сформованої країнами Вишеградської четвірки (БТГ ЄС В4). Про це повідомила прес-служба місії України в ЄС.

Підписання ноти про приєднання Міноборони України до Технічної угоди завершило нормативно-правове врегулювання досягнутих домовленостей, загальних зобов’язань, принципів та процедур, згідно з якими сили та засоби Збройних сил України визначеним складом беруть участь у оперативному чергуванні БТГ ЄС В4.

У місії України в ЄС уточнили, що участь в оперативному чергуванні БТГ ЄС дає змогу ЗСУ розвивати оперативні спроможності, набувати кращих військових стандартів та підтримувати взаємосумісність з арміями держав-членів ЄС у контексті спільної діяльності щодо врегулювання криз.

У першому півріччі 2016 року українські військовослужбовці брали участь в оперативному чергуванні групи ЄС «Хелброк» і Вишеградської четвірки спільно з військовими з Польщі, Чехії, Словаччини та Угорщини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук