Україна проситиме додаткових санкцій для Росії, якщо на Донбасі стане жити ще гірше

Україна очікує від Росії кроків щодо деескалації ситуації на Донбасі, інакше проситиме міжнародне співтовариство застосувати чергові санкції.

Про це заявив виконувач обов'язків міністра закордонних справ Андрій Дещиця, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Якщо Росія на найвищому політичному рівні не сприятиме деескалації ситуації на сході, то нам не залишатиметься нічого іншого, як закликати все міжнародне співтовариство до застосування нового тиску, нових санкцій стосовно Росії. Адже, на жаль, Росія розуміє лише слова сили і реагує лише тоді, коли з нею розмовляють з позиції рівного або з позиції сили", - констатував Дещиця на прес-конференції в Києві в четвер, 12 червня.

Він зазначив, що українська сторона, як і раніше, очікує від Російської Федерації виконання своїх зобов'язань, узятих на переговорах у Женеві, а також озвучених президентом Росії Володимиром Путіним під час останнього візиту до Франції.

"Ми сподіваємося, що Росія сприятиме тому, щоб було реалізовано мирний план із врегулювання ситуації в східних регіонах (України)", - сказав Дещиця.

За словами міністра, для успішного врегулювання ситуації на сході України Росія повинна припинити підтримку тероризму.

"Необхідно зупинити танки, які зараз присилають, броньовані КамАЗи, озброєних бойовиків у східних областях України. Якщо це буде зупинено, то думаю, що є всі шанси та можливості, що план, запропонований президентом, буде імплементований. Якщо РФ виставляє вимогу на вимогу - то це буде важкий шлях для досягнення компромісу", - наголосив Дещиця.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук