Україна скочується у прірву духовного гетто, – музикант

Наталія Зубрицька, 12 червня 201223293
Сергій Фоменко

«У той час як сусідня Росія щорічно витрачає сотні мільйонів доларів, величезні інтелектуальні та медіа ресурси для підтримки та експансії російської мови, культури, музики і кіно, Україна руками і ногами недалеких політиканів скочується у прірву духовного гетто», – вважає лідер гурту «Мандри» Сергій Фоменко (Фома).

«Громадяни України, які мають нещастя роками бачити і відчувати "на своїй шкурі" наслідки діяльності артистів та клоунів цирку під назвою Верховна рада, мають ангельське або рабське терпіння. Відсутність будь-якої моралі і честі, нахабство, зарозумілість і боягузтво, жадібність і зрада, тупість і злість – саме такими якостями в більшості своїй зазвичай володіють власники депутатських значків, небожителі Олімпу під Куполом, законописці і словоблуди. Люди, які жирують за гроші платників податків і держави, захищені від будь-якої відповідальності за свої дії депутатською недоторканістю. Люди, які руйнують і продають Батьківщину. Люди, які повністю дискредитували поняття "парламентаризм" і позбавляють державу та її громадян будь-якої зрозумілої і конструктивної перспективи на багато років вперед. Такі, майже остаточні висновки, я зробив спостерігаючи за останніми подіями у Верховній Раді, пов'язаними з прийняттям законопроекту про мовну політику», - говориться у заяві лідера гурту, яку оприлюднила прес-служба групи «Мандри».

«У той час як сусідня Росія щорічно витрачає сотні мільйонів доларів, величезні інтелектуальні та медіа ресурси для підтримки та експансії російської мови, культури, музики і кіно, Україна руками і ногами недалеких політиканів скочується у прірву духовного гетто. В безнадійний простір кримінально-олігархічної зони, колоніального феодалізму і рабства. З біло-блакитною "політичною" командою і її президентом мені особисто все зрозуміло ще з 2004-ого року. З громадянином на прізвище Ківалов, одним з авторів вищезазначеного законопроекту - теж! Але абсолютно незрозумілі, симптоматичні, і показові дії "опозиції" в день голосування по життєво важливому для України питанню. Питанню – бути чи не бути державі Україні на географічній і політичній карті світу в цілком доступному для огляду майбутньому. Бо як правильно вчили в недалекому минулому ще радянських людей – мова, культура та ідеологія в справі будівництва держави є поняттями фундаментальними! Чи пам'ятають це люди з депутатськими значками і людина, яка сидить у кріслі президента – велике питання. Але ненависть одних, і страх інших "державотворців" в даній дуже небезпечній ситуації, в такий непростий час, в якому живе весь сучасний світ, не дозволяє мені говорити політкоректно! Адже з кожним днем ​​стає все більше соромно і страшно мати паспорт нашої прекрасної і болісно сумної країни. Народ, який спить і не розуміє, що єдине майбутнє яке ми можемо мати  – це те, що побудуємо ми самі», - вважає Сергій Фоменко.

Як інформував ZAXID.NET, Верховна Рада ухвалила 5 червня в першому читанні законопроект, який зміцнює позиції російської та мов інших національних меншин у регіонах, де їхня чисельність є 10% або вищою, ініціаторами якого є народні депутати від Партії регіонів Вадим Колесніченко і Сергій Ківалов. За це рішення проголосували 234 із 248 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 3

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Думич Микола 14 червня 2012, 10:01

  Не скочується, а впала. Ще два роки тому.
  В чому і на секунду не сумнівалося 12 мільйонів здорових.
  Тепер їх тут щоб шість залишилося - люди гидливі у більшості своїй.
  Власне тому вони й люди...

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • [email protected] 13 червня 2012, 15:10

  Про Фому ніхто б і не знав, якщо б він не примазався до мови.
  А ще ,здається, він із задоволенням поміняється місцями з одним з тих депутатів, на яких так лається.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Турист 12 червня 2012, 15:30

  Не надо боятся)
  Будь смелым! Всего 1 чел. из 10 говорит на русском. Остальные 9 на
  украинском) Все точно по статистике.
  Разве может один русский переговорить 9 украинцев ? НЕТ!
  Отдыхай Сергуня )))

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук