Україна та Аргентина підпишуть угоду про військово-технічну співпрацю

Уляна Сенко, 18 жовтня 20127060
Україна та Аргентина підпишуть угоду

Кабінет Міністрів України надав повноваження Міністру оборони України Дмитру Саламатіну на підписання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Аргентинської Республіки про військово-технічне співробітництво. Відповідне розпорядження Уряд прийняв 17 жовтня 2012 року. Про це повідомили у прес-службі Міноборони.

З підписанням Угоди буде створено Комісію з питань військово-технічного співробітництва, яка відповідатиме за координацію питань, пов’язаних з наданням послуг у сфері дослідження, розробки, випробування, виробництва, модернізації і ремонту озброєнь і військової техніки; взаємного постачання озброєння, військової техніки, запасних частин та матеріалів; реконструкції та конверсії підприємств, що виробляють озброєння і військову техніку тощо, повідомляють УНН

Нагадаємо, 23 квітня Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко зустрівся з Віце-Президентом Аргентини зустрічався Головою Сенату Національного Конгресу Аргентини Амадо Буду.

Сторони підкреслили важливість періоду, в який здійснюється перший за останні 13 років офіційний візит Міністра закордонних справ України до Аргентинської Республіки.

20 років тому Аргентинська Республіка встановила дипломатичні відносини з нашою державою.

Активізація міжпарламентської складової українсько-аргентинських відносин сприятиме поглибленню двостороннього політичного діалогу та стимулюватиме розвиток міждержавних взаємин.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук