Україна та Росія узгодили правила рибальства в Азовському морі

Відсутність протоколу надала РФ можливість посилити тиск на українських рибалок

Українська та російська сторони підписали протокол щодо вилову водних біоресурсів в Азовському морі. Документ має підвищити безпеку роботи українських рибалок, що працюють на Азові.

Про це повідомляється на сайті Держагентства рибного господарства. Зазначається, що договір не могли підписати з жовтня минулого року.

«У зв'язку з непідписанням протоколу Комісії відсутні правові підстави для встановлення лімітів вилучення водних біоресурсів на 2019 рік, а також нормативного підґрунтя для здійснення українськими рибалками промислу в басейні Азовського моря. Відтак, за відсутності протоколу Комісії, українські рибалки не можуть законно ловити водні біоресурси в цій водоймі», - наголошується в повідомленні.

Відсутність протоколу Комісії надала силовим структурам РФ можливість посилити тиск на українських рибалок, що надавало РФ додатковий важіль для загострення напруженості.

Як повідомив голова Держрибагентства Ярослав Бєлов, після тривалих консультацій з відповідними органами виконавчої влади, було вирішено направити Протокол на підпис в РФ дипломатичними каналами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук