Україна у глибокій кризі, а звільнення міжнародних спостерігачів заважає її подолати, — ОБСЄ

Президент Швейцарії Дідьє Буркхальтер, який зараз головує в Організації з безпеки і співробітництва у Європі (ОБСЄ), вважає, що Україні сьогодні загрожує глибока криза.

Про це він заявив, виступаючи на щорічній конференції з безпеки у Відні, повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу ОБСЄ.

«Україні загрожує сьогодні глибока криза: її територіальну цілісність не поважають, у неї економічні проблеми, її відносини з Росією напружені», — констатував Буркхальтер.

Він вказав також на напружену ситуацію в Донецьку та Харкові, які ще відносно недавно на високому рівні приймали Євро-2012 і були частиною Європи.

«Українська криза є болючим нагадуванням того, що безпека у Європі не може вважатися само собою зрозумілим явищем, що цей спільний проект під назвою «колективна безпека» поставлений під сумнів», — зазначив голова ОБСЄ.

За його словами, ситуація в Україні свідчить, що якщо з'являється проблема в однієї з держав ОБСЄ, то вона швидко стає проблемою для всіх держав регіону ОБСЄ.

Він також заявив, що затримання представників місії ОБСЄ в Україні саботує зусилля з подолання цієї кризи.

За словами Буркхальтера, неупереджена інформація місії ОБСЄ «дуже корисна в Україні, де буяє перекручена інформація».

«Рішення про розгортання спеціальної місії ОБСЄ в Україні було віхою, яка відобразила необхідність пошуку компромісу у важких умовах», — зазначив Буркхальтер.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук