Україна увійшла у число країн із найнижчими показниками щеплення дітей

Поряд з Україною у рейтингу ВООЗ чимало африканських країн

Україна за показниками 2016 року увійшла у топ-8 країн з найменшим охопленням вакцинації дітей. Про це йдеться у доповіді Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).

До цього списку з менш ніж 50% охоплення щепленням, окрім України, потрапили також Нігерія, Сомалі, Південний Судан, Екваторіальна Гвінея, Центральноафриканська Республіка та Сирія.

Водночас загалом у світі 130 з 194 держав-членів ВООЗ досягли стійких показників у принаймні 90% охоплення вакцинацією на національному рівні, що є одним із поставлених завдань у Глобальному плані дій по вакцині.

Як повідомляв ZAXID.NET, майже половина мешканців Львівської області (40%) свідомо відмовляються від вакцинації дітей. Згідно з результатами соціологічного дослідження у рамках проекту «Індекс здоров’я. Україна», такий результат є одним із найвищих по Україні.

Окрім Львівщини від вакцинації також свідомо відмовляються мешканці Хмельницької (48%), Івано-Франківської (44%) та Тернопільської області (42%). У той час, як у Харківській, Миколаївській та Кіровоградській областях цей відсоток не перевищує 10%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук