Українка вперше в історії виграла медаль на чемпіонаті світу зі сноуборду

Аннамарі Данча сенсаційно завоювала срібло чемпіонату світу-2019

СпортАндрій Стець, 6 лютого75171
фото Elise Journal
Данча встановила найкращий результат України на світових першостях

Українська спортсменка Аннамарі Данча здобула першу медаль для України на світових першостях зі сноубордингу. Про це пише SportArena.

Данча встановила найкращий результат України на світових першостях, фінішувавши 6-ю в паралельному гігантському слаломі та здобула срібну медаль для України.

28-річна українка пройшла кваліфікацію, виграла в 1/8 фіналу, чвертьфіналі та півфіналі, програла лише в фіналі, тому задовольнилася срібною нагородою. Наша сноубордистка посіла друге місце в паралельному слаломі, поступившись у фіналі 0,85 секунди Джулі Зогг зі Швейцарії.

Для Данчі — це найкращий результат в кар’єрі. Вона ніколи не фінішувала вище 15-го місця в паралельному слаломі на чемпіонатах світу. А її найкращим результатом в будь-яких дисциплінах було 6-те місце на цьому ж чемпіонаті світу.

Завдяки медалі Аннимарі Данчої Україна піднялася одразу на 21-е місце в загальному медальному заліку, розділяючи це місце з Великою Британією.