Україна ввела до складу Тристоронньої контактної групи двох донецьких журналістів

Загалом Україна ввела до ТКГ чотирьох переселенців з Донбасу

Одним із журналістів, які увійшли до політичної підгрупи ТКГ, став Денис Казанський

Відомі українські журналісти Сергій Гармаш і Денис Казанський, які після початку російсько-української війни на Донбасі переїхали до Києва, братимуть участь у засіданнях Тристоронньої контактньої групи з врегулювання конфлікту на Донбасі як представники окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО). Відповідну інформацію ці журналісти оприлюднили у соціальних мережах. Крім них, до політичної підгрупи ТКГ від України увійшли лікар-травматолог Костянтин Лібстер і юрист, голова ГО «Луганське земляцтво» Вадим Горан. Вони – вихідці з Луганська, повідомляє LIGA.net.

Їх, як вихідців із Донбасу, запросила українська сторона. Вже у вівторок, 9 червня вони братимуть участь у роботі ТКГ.

«Мені запропонували увійти до складу української делегації в Мінській ТКГ. Сьогодні вже буду брати участь у роботі політичної підгрупи. Як представник ОРДЛО», – заявив Гармаш.

«Від сьогодні я беру участь у засіданнях Тристоронньої контактної групи по Донбасу… Йдеться не про Консультативну раду, яку планували створити раніше і проти якої виступило суспільство. Від ідеї створення такої ради відмовилися, і її не буде. Мова про інше. Річ у тім, що в комплексі заходів із виконання Мінських угод, який ви самі можете знайти в мережі, є пункти 11 і 12, у яких ідеться про те, що питання, що стосуються місцевих виборів в окремих районах, а також закон про особливий статус цих районів має обговорюватися і узгоджуватися з представниками окремих районів Луганської та Донецької областей», – пояснив Казанський.

Сергій Гармаш – відомий донецький журналіст, засновник і головний редактор місцевого проукраїнського видання «ОстроВ». Після війни видання залишилося проукраїнським.

Денис Казанський також народився в Донецьку. Журналіст і блогер з чіткою проукраїнською позицією. Видав книжку «Чорна лихоманка», присвячену проблемі нелегального видобутку вугілля на Донбасі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук