Україна за перший місяць року вичерпала квоти на безмитні поставки цукру в ЄС

Торік найбільшими покупцями українського цукру стали Румунія та Азербайджан

Україна оперативно закрила квоти ЄС на цукор

Україна вичерпала квоти на безмитні поставки цукру до Європейського Союзу за перший календарний місяць 2019 року. Про це повідомила Національна асоціація цукровиків України «Укрцукор».

«30 січня була вичерпана квота на безмитні поставки цукру в ЄС в обсязі 20 тис. тонн. Це свідчить про те, що цей напрямок залишається пріоритетним для українських виробників, особливо з огляду на логістичну близькість та загальносвітовий дефіцит, який очікується наступного маркетингового року», – прокоментувала ситуацію заступниця голови правління НАЦУ «Укрцукор» Руслана Бутило.

Загалом, впродовж січня на зовнішні ринки доправили 41 тис. тонн українського цукру. Основним покупцем стала Румунія та Азербайджан – 17% та 10% від загального обсягу поставок відповідно. Також до списку імпортерів увійшли Італія (9%), Іспанія (9%), Литва (4%), Польща (4%) та Швейцарія (4%).

За словами Бутило, ці показники свідчать про інтерес європейських споживачів до українського цукру, тому щоб закріпитись на цьому ринку, окрім збільшення безмитних квот, необхідно підвищувати якість продукції та розширювати асортимент.

До слова, торік Верховна Рада скасувала державне регулювання цін на цукор. Це означає, що держава більше не зможе встановлювати мінімальну ціну на цей продукт.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук