Україна заборонила імпорт з Росії виробів кондитерської компанії «Конті-Рус»

СуспільствоОксана Руда, 30 серпня 20153970

За поданням Служби безпеки України (СБУ) Міністерство економічного розвитку та торгівлі України (МЕРТ) застосувало до ЗАТ «Конті-Рус», зареєстрованого у місті Курськ Російської Федерації, спеціальну санкцію у вигляді тимчасового зупинення зовнішньоекономічної діяльності. Про це повідомила прес-служба СБУ.

У відомстві зазначили, що підставою для застосування санкції стала раніше ініційована Службою безпеки України перевірка, за результатами якої ДП «Всеукраїнський державний центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів» встановив, що кондитерські вироби ЗАТ «Конті-Рус» імпортуються з Росії з порушенням вимог статей 20 та 40 Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів».

«Цими статтями забороняється імпорт до України харчових продуктів, які є небезпечними, непридатними до споживання, неправильно маркованими або такими, що не відповідають технічним регламентам або санітарним заходам», – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, продукція ЗАТ «Конті-Рус» імпортується з Росії на адресу АТ «ВО «Конті», що зареєстроване у місті Костянтинівка Донецької області.

Як відомо, група «Конті» – друга за обсягом виробництва кондитерських виробів в Україні і четверта в Росії за підсумками 2012 року. Виторг у 2012 році – 3,4 млрд гривень, прибуток – 268 млн гривень. Власники – колишній віце-прем'єр, «регіонал» Борис Колесніков і члени його сім'ї.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук