Україна закликає ЄС ввести проти Росії якісно нові санкції

Україна звернулася до Європейського Союзу (ЄС) і його держав-членів продемонструвати реальну солідарність з Україною, надати практичну підтримку та запровадити якісно нові поглиблені санкції щодо Росії, які б допомогли нашій державі протистояти російській агресії.

Про це йдеться у коментарі Міністерства закордонних справ (МЗС) України щодо висновків спеціального засідання Європейської Ради 30 серпня, передає прес-служба міністерства.

"В Україні вітають висновки спеціального засідання Європейської Ради від 30 серпня, в яких лідери Європейського Союзу висловили свою солідарність з Україною та українським народом, визнали факт агресії з боку РФ і закликали Москву негайно вивести свої війська з території України", - йдеться у заяві.

Україна високо цінує те, що лідери ЄС сприйняли аргументи президента України на користь збільшення тиску на Росію з метою повернення її позиції у конструктивне русло.

"Важливим результатом Саміту вважаємо одностайну підтримку керівництвом держав-членів ЄС необхідності негайного виконання мирного плану президента України, вимогу щодо припинення постачання зброї та бойовиків в Україну, закриття і встановлення ефективного контролю на українсько-російському кордоні", - йдеться у повідомленні.

"Закликаємо ЄС і держави-члени продемонструвати реальну солідарність з Україною, надати практичну підтримку та запровадити якісно нові поглиблені санкції щодо Росії, які б допомогли нашій державі протистояти російській агресії", - йдеться у коментарі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук