Україна збільшить кількість військових для участі в операції НАТО в Афганістані

СуспільствоАндрій Стець, 9 листопада 20172360

Україна має намір розширити свою участь у операції НАТО «Рішуча підтримка» на території Афганістану. Про це розповів представник України в Альянсі Вадим Пристайко, повідомляє «Європейська правда».

«Ми вже прийняли рішення про збільшення нашого контингенту на невелику кількість солдат, але зачекаємо на остаточне визначення нових обсягів допомоги коаліції», – заявив він.

Дипломат розповів, що не став брати слово під час міністерського засідання НАТО, присвяченого афганській операції, оскільки Київ ще не визначив остаточні обсяги своєї участі, а також напрямки, за якими Україна може бути найкориснішою для Альянсу.

«Це можуть бути і військові, і військові тренери, і викладачі. Або ж ми можемо допомогти з підготовкою спеціалістів повітряних сил. Є багато безпекових професій, яких бракує і без яких неможливо завершити операцію (Альянсу в Афганістані — Ред.)», – заявив він.

Зазначимо, що зараз в Афганістані присутній обмежений контингент України. Указом президента встановлено верхню межу в 30 українських фахівців, що працюють в рамках операції «Рішуча підтримка». Однак, фактично в українському контингенті в Афганістані зараз знаходиться менше 10 людей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук