Українець створив ґеймерські навушники, які перетворюють голову в навігаційну клавішу

Українець створив ґеймерські навушники, які перетворюють голову в навігаційну клавішу
Навушники Booster One дозволять здійснювати основні маніпуляції в ігровому світі за допомогою інтуїтивних рухів голови

Український дизайнер створив ґаджет, який дозволяє замінити джойстик і при цьому слухати музику.

Дизайнер з Дніпра Ярослав Нелюбов придумав навушники Booster One, які дозволять здійснювати основні маніпуляції в ігровому світі за допомогою інтуїтивних рухів голови, повідомляє AIN.ua

«Я з дитинства любив комп’ютерні ігри і помітив, що на прості дії (наприклад, збільшити і віддалити зображення) йде 3-5 секунд. Ці дії доводиться робити по кілька десятків разів щогодини. Якщо підсумувати весь цей час, на вісім годин припадає 60 хвилин, втрачених на ці маніпуляції. Я задумався, як прискорити ці процеси, і подумав, що маніпулювати простими функціями можна за допомогою руху головою», – пояснив Ярослав. Так народилася ідея створення нових відеокарт для навушників.

Навушники оснащені металевими дугами для надійної фіксації на голові, так що навіть в розпал битви проти всіх гравець не позбудеться свого «шостого чуття»

Разом з командою однодумців Ярослав заснував стартап Sixth Sense technology і зібрав перший прототип пристрою Booster One. Це навушники з вбудованими датчиками (гіроскопом і акселерометром), які, за словами Ярослава, дозволяють управляти комп’ютером, просто рухаючи головою.

Крім можливості управління геймплеєм, команда удосконалила безпосередньо гарнітуру саме під ігровий процес. Навушники оснащені металевими дугами для надійної фіксації на голові, так що навіть в розпал битви проти всіх гравець не позбудеться свого «шостого чуття».

Команда запустила кампанію зі збору коштів на Kickstarter. На запуск продукту в масове виробництво збирають всього $20 000. Для бекерів навушники стартують за ціною від $199.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук