<

Українська армія забезпечена ліками і медобладнанням на 85%, - Генштаб

Рівень медичного забезпечення Збройних сил України на сьогодні становить 85%, повідомив виконувач обов’язків голови прес-служби Генерального штабу Збройних сил України Владислав Селезньов.

«Станом на сьогодні військові частини та підрозділи ЗСУ забезпечено медичним майном на 85%. Зокрема, ліками – на 88%, перев'язувальними засобами – на 92%, витратними медичними матеріалами – на 83%, медичним обладнанням – на 79%», – сказав він на брифінгу в понеділок уранці, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

За словами Селезньова, для закупівлі ліків і виробів медичного призначення для армії в держбюджеті на поточний рік передбачено близько 98 млн грн, із них 47 млн грн – на закупівлю індивідуальних аптечок, решту коштів буде розподілено між військово-медичними клінічними центрами і госпіталями для самостійної закупівлі необхідного медичного матеріалу.

Крім того, за його словами, у змінах до держбюджету передбачено збільшення фінансування у частині закупівлі ліків і медичних виробів на 100 млн грн.

Селезньов зазначив, що станом на понеділок на рахунок Міністерства оборони України у рамках акції «Підтримай українську армію» для медичного забезпечення як благодійна допомога надійшло близько 13 млн грн, їх уже розподілено між військово-медичними клінічними центрами та госпіталями.

«Заклади військової медицини отримали як благодійну допомогу ліки та медобладнання на суму 67 млн грн», - додав він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук