Українська делегація відмовилася йти на щорічний прийом до генсека ПАРЄ

Українська делегація у Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) відмовилася відвідати щорічний великий прийом у генерального секретаря Ради Європи Турбйорна Ягланда, повідомив голова української делегації у ПАРЄ Володимир Ар'єв.

«Українська делегація відмовилася йти на щорічний великий прийом до генерального секретаря Ради Європи Ягланда і повернула запрошення. В умовах, коли через фінансовий шантаж Росії РЄ економить на папері для документів, є не дуже логічним кроком влаштовувати розкішні прийоми на сотні людей», – зазначив він.

Водночас він уточнив, що Україні не вдалося отримати відповіді від Ягланда щодо вартості прийому і доцільності його проведення.

«При цьому Україна, яка добровільно пожертвувала 400,000 доларів на підтримку організації у складний час, не отримала відповіді від Ягланда щодо вартості щорічного великого прийому і доцільності його проведення в складних фінансових умовах», – наголосив Ар'єв.

Раніше Голова української делегації в ПАРЄ Володимир Ар'єв наголошував на неприпустимості повернення російської делегації в Асамблею на тій підставі, що Раді Європи бракує коштів через несплату Росією обов'язкового внеску. Він зауважував, що нині у ПАРЄ економія застосовується досить вибірково.

Як повідомив «Укрінформ», бюджет Ради Європи на поточний рік становить 466 045 100 євро, частка Росії – 32 781 599 євро.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук