Українська дерев’яна мапа світу зібрала $100 тис. на Kickstarter

Доставляти дерев’яні мапи покупцям почнуть від серпня цього року

Український проект модульної настінної мапи світу, виготовленої з дерева, успішно завершив Kickstarter-кампанію і замість поставленої мети у 15 тис. доларів, кампанія від Enjoy The Wood зібрала понад 100 тис. доларів від 655 бекерів ( людей, які добровільно фінансують проекти – ред.), повідомляє Ain.ua.

Як заявлено на сторінці Enjoy The Wood, доставка дерев'яних мап покупцям почнеться з серпня цього року.

Так, мапу виготовлятимуть у двох варіантах (зі штатами США, Канади, Австралії та столицями або без цих позначок), у шести кольорах і трьох розмірах. Товщина кожної плитки – 6 мм. Також додаються іконки кораблів, літаків, компас.

Мапу продаватимуть за ціною від 109 до 299 доларів

Відповідно до опису на сторінці Enjoy The Wood, на установку подібної конструкції піде не більше ніж 40-60 хвилин.

Крім того, можна докупити металеві кнопки в формі літачків – вони вмонтовуються в спеціальні отвори і дозволяють відзначати вже відвідані країни або приколювати фотографії. Стандартні ціни на карту становлять від 109 доларів до 299 доларів, залежно від розміру і комплектації. Спеціальні тарифи діяли для тих, хто одним з перших замовив продукт або купив кілька наборів.

Enjoy The Wood була заснована 2014 року, за кілька місяців після виникнення ідеї про виготовлення дерев'яних аксесуарів. Розробниками стала сімейна пара – Ігор і Марина Фостенки, а також їхні батьки. На початку березня 2018 року бренд отримав патент на карту, а 27 березня розпочав просувати її на Kickstarter. Протягом першої доби вдалося зібрати 68% від необхідної мінімальної суми в 15 тис. доларів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук